Audi snowjam

Co je audi snowjam?

Pokud jste milovník snowboardu, parádních show, nejlepších jezdců světa, těch nejšílenějších triků a skvělé party, tak si tuhle akci nemůžete nechat ujít.

AUDI SNOWJAM je snowboardový a hudební festival. Zakladatelem Snowjamu je bývalý snowboardový profesionál Martin Černík, který se podílí společně s firmou Pro Music na realizaci celé akce. Hlavní závod je finále světového poháru FIS 2021 a zároveň kvalifikace na ZOH 2022, takže se na startovním poli objeví ti nejlepší profíci z celého světa. Je to poslední zastávka světového tour, kde se rozhodne o celkovém vítězi, který si domů odveze slavný křišťálový glóbus. Na tuto akci se sjedou nejlepší jezdci na snowboardu z celého světa např. Corning Chris, Nicholls Jamie, Truchon Antoine a spousty dalších, dohromady udělají jednu z největších snowboardových show na planetě a to ve Špindlerově mlýně!

Celá tato akce se skládá z prvních dvou cvičných dnů kdy se jezdci rozjezdí, třetí den nastává kvalifikace o postup do hlavní soutěže. Následující den přichází semifinále a finále spolu s vyhlášením výsledků a předáním slavného křišťálového glóbu. Velkým vrcholem tohoto závodu je exhibice „Snickers Best Trick“ kdy jezdci předvedou ty nejlepší triky co dokážou. Pro diváky a fanoušky snowboardingu to není jen šance vidět svoje idoly v realitě, ale i víkend plný sportu, adrenalinu a zábavy. Hlavní sponzor Audi se vždy postará o skvělou akci, úžasný jezdce co spíše lítají než skáčou a pořádnou párty na konec.