Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Naše nejznámější škola se nachází ostrově Fuerteventura na Kanárských ostrovech, jsme zde spojeni se surfařskou školou Beach flag. Společně zde již operujeme přes deset let a stále rosteme. Naše charitativní programy pomáhají místním vyčistit moře i pláže od nezodpovědných turistů.

Naše další surfová škola je v Brazílii, severně od města Natal ve městě São Miguel do Gostoso. Zde spolupracujeme s místními školami a nabízíme zde mnoho vodních sportů, naší specializací je zde ovšem surf a kite.

Ubytování v okolí:

Corralejo

Hotel Riu Palace Tres Islas stojí v nádherných dunách na severu španělské Fuerteventury. Velkolepá budova leží na pláži Playa de Corralejo a může se pochlubit krásným výhledem na moře. Díky své křišťálově čisté vodě a kilometrům písečných pláží není divu, že některé z těchto dun byly použity fotografy a reklamami v televizi. Kromě vynikajících teplot a atmosféry vám hotel nabízí dovolenou, kde si můžete během svého pobytu užít zasloužený odpočinek. Zahrnuje dva bazény se sladkou vodou, solárium na terase, vířivku, saunu, posilovnu a centrum zdraví a krásy „Spa Renova“ s řadou různých procedur a masáží. Neexistuje lepší způsob, jak ochutnat typické příchutě Kanárských ostrovů, než ochutnat nabídky pečlivě připravené našimi kuchaři. Ať už v bufetové restauraci nebo v tematické restauraci, najdete širokou škálu pokrmů, které uspokojí každého patra. Nabízí vysoký sortment odpočinkových aktivit jako je například tenis a squash. 

Flag beach

Adressa: Av. Corralejo Grandes Playas, Španělsko

Telefon: +34 928 86 63 89

 
 

São Miguel do Gostoso

Nabízíme zde ubyytování přes známe v české základně Shamballa 32. 

Samba v ulicích, usměvaví lokálové, nekonečně dlouhé písčité pláže, perfektní povětrností podmínky, dokonale zelené palmy a teplota oceánu taková, že z něj nebudete chtít nikdy vyjít?
Ano, São Miguel do Gostoso je mnohem více, než jen malé rybářské město.
Jakmile dorazíte na letiště Aluizio Alves Airport, bude vás již čekat osobní řidič s cedulkou Shamballa 32.
Denní i noční život v São Miguel do Gostoso nabízí mnoho možností stravování, nákupů a zábavy. Centrum je vzdáleno pouze pár minut od našeho domu. Vychutnejte si večeře v líbivých restauracích v uličkách města nebo přímo na pláži s těmi nejhezčími výhledy.

Gostoso Kitesurf

adressa: Rua dos Corais, 1, São Miguel do Gostoso – RN, 59585-000, Brazílie

telefon: +5584991027686