Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Naše nejdéle existující škola kitesurfu se nachází v maroku kousek od města As-Sawíra. Poté máme ještě jednu školu která se nachází na jihu Nizozemí, kousek od města Middleburg.

Ubytování v okolí:

Essaouira 

Riad Mimouna Essaouira je jedním z nejautentičtějších měšťanských domů a klenotem hispánsko – maurské architektury. Nachází se v rezidenční čtvrti v srdci mediny v Essaouira, starý dům kompletně rekonstituovaný a obnovený s vášní a talentem respektující architekturu a tradiční materiály města Essaouira.
Duchem zde není ten hotel, ale rafinovaný dům, který ukazuje hodně elegance, pozorný personál vás přivítá v rodinné atmosféře. Zvonění fontány, autentičnost vitrážových oken, zelliges a vytesané omítky Riad Mimouna Essaouira vás očarují.
Chcete objevit Essaouiru, její historii, její památky, její gastronomii, toto tisíc let staré město klasifikované jako univerzální dědictví, zveme vás, abyste se setkali v naší Riad Mimouna Essaouira pro změnu scenérie a objevili jinou kulturu.

Essaouira

Adresa: Essaouira, Maroko, الصويرة

Telefon: +212618910431

Zeeland

Máte v plánu využít naší nabídky v Nizozemí? Tím pádem je Grand Hotel Ter Duin ideálním místem k relaxaci, načerpání čerstvého vzduchu a odpočinku, navíc se nacházi v blízké vzdálenosti od naší kitesurfové školy. Hotel je v docházkové vzdálenosti od pláže. Pokud nechcete tuto vzdálenost cestovat pěšky, půjčujeme také kola.

Luxusní hotel se 133 pokoji a čtyřmi apartmány má různá zařízení, která si můžete bez omezení užít: dvě sauny, tureckou parní lázeň, vyhřívaný bazén a dvě luxusní lehátka. Pokoje jsou moderní, ale vkusně zařízené a mají vřelou atmosféru.

Zeeland

Adresa: Hoogh Plaetweg 2, 4354 RC Vrouwenpolder, Nizozemsko

Telefon: +31682088840